Ciel-kun slaví vánoce - kapitola 1. - chlupaté stvoření

31. prosince 2012 v 6:37 | Akemi no Hoshi |  -povídky-
Takže tady máte tu slíbenou povídku :D Jak jsem říkala, nakonec je z Kuroshitsuji *W*
Rozdělila jsem ji na několik části,
nebaví mě psát dlouhé teyty, takže budou takové kratší no - ale aspoň něco ne XD
je to napsané vždy z pohledu jedné postavy
  • Ciel Phantomhive
  • Sebastian Michaelis
---------------------------------------------------
Probudilo mě světlo jež propouštělo otevřené okno. Přelétl jsem pohledem po pokoji, ale nebyl tu. Můj pohled znovu upoutalo okno, proč by ho nechával otevřené úplně, vždy ho totiž pootvíral jen trochu. Záclony zavlály, když Sebastian proskočil oknem k mé posteli. "Neumíš chodit dveřmi?" otázal jsem se a vzal si od něj dnešní noviny."Omlouvám se za nevhodné způsoby, ale nebylo času na zbyt." Popotáhl jsem si rukavici a ponechal svého pána ať si přečte co se událo. Přivřel jsem okno do normálního úhlu a vydal se pro pánovu snídani.

"Ne-nemožný!" vykřikl jsem do prázdného pokoje. *On TO ví a přesto má v plánu se zdržovat se snídaní?* Nedalo se nic dělat, tohle byl důležitý případ a jelikož byl Sebastian pryč, musel jsem se obléct sám. Po chvíli se vrátil se snídaní. "Sebastiane vyrážíme, hned!" Upřel jsem na něj zrak, ale on si zachoval svou klidnou povahu.

Došel jsem k Cielovi, "mohu?" otázal jsem se. Podal mi noviny a já mu ukázal další článek. Přelétl po něm pohledem aniž by cokoliv řekl. "Už chápete mladý pane?"

"Ano..." přisvědčil jsem. "Takže se ve skutečnosti neprovinil podpálením Elizabethina domu, ale tím, že o tom vtipkoval..." Sepnul jsem ruce pod bradou. "Aneměl by jeho trest být nižší, když to ve skutečnosti neudělal?" V otázkách jsem hleděl na Sebastiana a doufal že bude mít nějakou logickou odpověď.
"Nejsem si jistý pane, ale když to zavolal do novin, zdřejmě tam doopravdy poslali hasiče, no a ti hledali hořící dům, ale žádný nenašli,takže se začali dohadovat s lidmi z novin, že to nahlásili jen pro to, aby mohli zveřejnit, nějaký zajímavý článek."

"Výborně Sebastiane, tento drobný detail mi ušel. Každopádně, tohohle zločince přenecháme policii, je zbytečné marnit čas hledáním takového lossera. Je tu ještě něco co bych měl vědět?"
¨

"Myslím, že ano, zítra budou vánoce a volala nám Elizabeth zda může přijet." Očekával jsem, že alespoň vydychne, alejeho výraz zůstal kamenný jako socha. "Děje se něco Cieli-sama?"

*Co?* "Ne, ne...dones mi čaj."

"Jak si přejete, mladý pane." Uklonil jsem se a vyšel ze dveří. Sešel jsem po schodech a zamířil do kuchyně, na parapetu jednoho okna seděla malá, černá, chlupatá věc se zvednutým ocáskem. *To-to je...kočička!* Polehounku jsem nakračoval k ní, když v tu se ozval štěkot a obrovská váha mě srazila k zemi. *Pluto!!!* Skočil na parapet a než jsem se zvedl, po malém chlupatém stvoření zbyla jen hromádka chlupů. Civěl jsem na ten příšerný jev, to na mě bylo příliš! Před očima se mi setmělo a upadl jsem do mdlob.

Posadil jsem se na posteli a hleděl skrze otevřené dveře. *Co mu tak dlouho trvá?!* Nazul jsem si pantofle, přehodil přes sebe kabátek a vydal se do kuchyně. Jak mé nožky došlapovali na dřevěnou podlahu, sem tam to zavrzalo. Stejně tomu tak bylo i na schodech. Kráčel jsem podél točitého zábradlí a náhle se zastavil. Dole pod schody ležel na podlaze Sebastian. Nechápal jsem co se stalo, ale seběhl jsem ke svému věrnému sluhovi. Zavolal jsem zbytek obyvatelů sídla. "Odneste ho do postele a dejte mu loknout vody.Rychle!" Všichni horlivě přikývli a splnili rozkaz.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mononoke-chan mononoke-chan | Web | 31. prosince 2012 v 13:08 | Reagovat

um, zajímavé :D já jsem ještě pořád neviděla Kuroshitsuji... -.-" :D

2 Aya Evans Aya Evans | Web | 31. prosince 2012 v 14:36 | Reagovat

:OOO Boží! :D S těma stampkama je to super nápad!^^ A já mám ráda krátký kapitoly, takže mi to takhle vyhovuje. ^^ Jinak to bylo super! :D Hlavně to s koťátkem.. :3
Jen malá připomínka... sice je to tvoje povídka, ale tak když už, tak to napíšu.. :) → Sebastian neříká "Cieli-sama" nebo to, co tam ještě bylo, ale "bocchan" (jako mladý pane). :)

3 Akemi no Hoshi Akemi no Hoshi | Web | 31. prosince 2012 v 15:51 | Reagovat

jop díky moc, já si nemohla vzpomenout -.-" opravím si to :) arigato!

4 Taimei Tenai Taimei Tenai | Web | 11. února 2013 v 21:07 | Reagovat

Chudák Sebastian, zabili mu mačičku :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama