Ciel-kun slaví vánoce - kapitola 2. - pomsta

1. ledna 2013 v 10:23 | Akemi no Hoshi |  -povídky-
takže tady máte druhou část :)

Když jsem otevřel oči, bylo ráno, světlo pronikalo oknem do pokoje a na židly vedle postele spal Ciel s hlavou položenou na opěradlu. Zíral jsem na něj. *Je moc roztomilý když spí.* Pak jsem si však vzpoměl na ?včerejší? nemilou příhodu a můj úsměv vymizel. Shodil jsem ze sebe deku vstal. Znovu jsem se na svého pána podíval a pak odešel z pokoje.

Když jsem se probudil, Sebastian tu už nebyl. *Že by už přijela Elizabeth?* Naklonil jsem se z okna, ale její kočár tam nestál. Kroutíc hlavou jsem vstal a oblékl se. To už bylo podruhé během dvou dnů, co jsem se oblékal sám. *Dám mu co proto!* Opustil jsem pokoj a šel ho hledat.Stál jsem v lese za sídlem na pařezu, v ruce svíral konec provazu a uvázal si ho kolem krku. Chystal jsem se to ukončit ale pak mi cosi problesklo hlavou: BYLA TO PLUTOVA VINA!!! Oči mi vzplály zlobou, přetrhl jsem lano a rozběhl se zpět do sídla.

Procházel jsem pokoje, ale po Sebastianovi nikde ani stopy . Ozvalo se bušení a přicházelo od vstupních dveří. Došel jsem k nim a otevřel je, nevěděl jsem kdo to je, ale Elizabeth to nemohla být, volala že přijedou až po obědě. Jedině že by ho chtěla překvapit... Z myšlenek ho vytrhla postava za dveřmi "Sebastiane?! Co jsi dělal venku?" Ten však neodpověděl a jako velká voda vtrhl dovnitř. *Co má sakra za problém?!* povzdychl jsem si a zavřel dveře.

Moje zlověstné oči nahlíželi do všech pokojů zaměřeny jen na jeden cíl...Pluta. Našel jsem ho na stejném místě, kde jsem včera prožil peklo. Ležel na zemi v kaluži krve ve své lidské podobě a okolo se povalovaly vnitřnosti.

Odcházel jsem do kuchyně, když tu znovu někdo zabušil na dveře, po nikom kdo by se zajímal o otevírání dveří, tu nebyla ani stopa. Otočil jsem se a znovu otevřel dveře. "Ahoj Cieli." *Undertaker, co tu ten hrobař dělá?* Obešel mě a zamířil do kuchyně, zajímalo mě o co mu jde, takže jsem ho následoval. Znovu někdo zabušil na dveře. Myslel jsem že mě z toho klepne! Byl to Greil, ten šílenej shinigami, co se pořád motá kolem Sebastiana.
Pozdravil a vrhl se chodbou bůh ví kam, kříčíc Sebastianovo jméno.
*Na co tu máme tolik služebných, když si člověk stejně musí udělat všechno sám?!* Znechuceně jsem se vydal do kuchyně na snídani a cestou nakoukl do obýváku, stále ještě tam nebyl ani stromek, natož cokoliv jiného, co by navozovalo vánoční atmosféru. Před kuchyní stáil Sebastian s hrobníkem a upírail zrak kamsi na podlahu, postavil jsem se vedle nich a pohlédl tímtéž směrem. "Ach, co-co-co...!" Bylo to nechutné, podlomila se mi kolena a zvedl žaludek.

"Mladý pane, ach zavřete oči, nedívejte se na to!" Vmžiku jsem jej schoulil do své náruče a přikryl mu oči dlaněmi. Třásl se a vzdychal, zdřejmě mu to připomnělo něco z jeho minulosti. Vzal jsem ho do jeho pokoje a uložil do postele.
V tuto chvíli starost o mladého pána převyšovala nad touhou ukončit svůj život na plné čáře, to odkládám na později, pokud na to tedy vůbec dojde.

Když jsem se probudil, mohlo být tak poledne. Nad mou postelí se skláněly dvě osoby. Jedna znich mě bez rozmýšlení obejmula. "Jsem tak ráda že jsi v pořádku Cieli. Měla jsem o tebe šílený strach!" Elizabeth se usmívala jako sluníčko a tiskla mě k sobě.

"Jsem v pořádku, nemusíš si dělat starosti." oplatil jsem jí úsměv a otočil se k Sebastianovi, ale nakonec mě upoutal spíš stín, co se na něj skrze otevřené okno řítil. Něž jsem jej stihl varovat, už byl tu. Proletěl oknem a téměř se dotýkal Sebastiana, ten však na poslední chvíli ustoupil o krok na stranu a Greil narazil do dřevěné části postele.

_________________________________ konec ;3______________________________

tohle byla druhá část, tou třetí to asi ukončím. Arigato za přečtení :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aya Evans Aya Evans | Web | 1. ledna 2013 v 12:00 | Reagovat

Ukončit svůj život odkládám na později :'D
Jinak docela dobrý :) Zajímalo by mě, jak to skončí.

2 Akemi no Hoshi Akemi no Hoshi | Web | 1. ledna 2013 v 12:12 | Reagovat

[1]: nech se překvapit :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama