Upíří akademie - kapitola 4.

20. ledna 2013 v 0:18 | Akemi no Hoshi |  Upíří akademie
Tak a je tu čtvtý díl jak můžete vidět (tedy alespoň teď u mě) je pár min po půlnoci a já se tak nějak nudím XD mamka není doma a já našla noťas, kterej schovala do skříně XD takže mohu být celou noc na noťasu :D to se nestává moc často XD
PS. díl je o trochu delší než jindy...ty vaše komntáře typu: PŘÍŠTĚ TO NAPIŠ DELŠÍ mě k tomu přinutily x3 ale jen o trochu, pokud budete chtít ještě delší, budete muset otravovat víc :P
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Měl jsem v plánu se otočit a vrátit se na pokoj, ale v tu ránu vyběhli ven dívky, zdřejmě jim skončilo vyučování a začínalo to pro třídu noční, my se dnes jen šli podívat, jak to probíhá, učit se budeme až zítra.
Zadíval jsem se na oblohu a skutečně zapadalo slunce. Celá zem s zbarvila neobvykle do ruda a já na sucho polkl, z vedlejší budovi vyšli žáci noční třídy. Jediný na první pohled zaznamenatelný rozdíl mezi třídami, byla školní uniforma. Naše, noční měla bílou a denní černou, i když podle mne, by to mělo být spíš na opak.

Chlapci se k nám nebezpečně břibližovali, vlastně vypadali úplně normálně, kdybych je potkal na ulici, myslel bych, že jsou to normální lidé. Nebyli v ničem zvláštní, ale byli krásní, přímo okouzlující. Kam se na ně hrabe Sasuke s tím svým kondicionérem a tunou make-upu...
Přátelsky na mě jeden z nich zamával a mě hlavou problesknul nápis ´gay´ doufám tedy že neumí číst myšlenky. Přišli až k nám, v čele s hnědovlasým týpkem s dobrou postavou.
"Jsem Kuran Kaname, zástupce noční třídy, těší mě."
Oba jsme mu potřásli rukou, kupodivu nebyl chladný, jak jsme si mysleli.
"Doufám že spolu budeme vycházet a že s vámi nebudou žádné potíže, mimochodem po vyučování, si ke mě přijďtě pro pilulky, chvíli potrvá, než si na ně zvyknete, ale poté, už je to v pohodě."
Zdálo se, že je to sympaťák, ale cosi mi říkalo, že spolu nebudeme moc vycházet.
Pak si s námi potřásl rukou i ten co mi předtím zamával.
"Rád vás poznávám, jsem Hanabusa Aidou. Věřím, že budeme přátelé."
Tenhle zas na první pohled vypadal jako gay, ale cítil jsem, že je fajn. Byl to blonďatý kluk, menší postavy a kupodivu se ani nemusel nutit k úsměvu, zdálo se že se tak chová normálně, přesný opak Sasuke... vlastně si tak nějak říkám, že s nimi Sasuke moc vycházet nebude.
Následovali jsme tuto skupinku podivných existencí, směrem k učebně a museli jsme projít, kolem skupiny děvčat z denní třídy. Normálně zdřejmě věnovala veškerou pozornost těm podivným existencím, ale dnes patřila nám.
Pár z nich hledělo na mě a pár na Nejiho, zdřejmě diskutovali o tom, kdo je hezčí, nebo o tom zda jsme skutečně z noční třídy, protože jsme stále ještě nedostali noční uniformy.
"Kde je vlastně Sasuke?" otázal se mě Neji.
"A jo...nemám zdání. Ale myslel jsem, že by měl taky chodit na vyučování."
Pokrčili jsme rameny a mlčky šli dál.
Skupinka podivných existencí šla před námi. Civěl jsem na ně, skutečně jsem myslel, že upíři budou vypadat jinak! nikdy by mě nenapadlo. že to budou překrásní týpci a idolové všech místních holek, nosící kravaty. Ale byl jsem rád, ode dneška jsme patřili chtě nechtě mezi ně a mít takovouhle pověst nebylo k zahození.
Nevěděl jsem co se učí upíři, ale pravděpodobně to nebude o moc zajímavější než v normální škole. Vešli jsme do učebny a podivné existence, --to je taková moje přezdívka pro upíry--, si sedli na svá místa. Hrnuli jsme se do posledních lavic, v jedné z nich už někdo seděl a kdo jiný...než Sasuke...
----------------------------------------------------------------------------------
konééc další části :p
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hizukimaru Koroshi Hizukimaru Koroshi | Web | 20. ledna 2013 v 1:08 | Reagovat

Krááása! Zase super dílek ^_^ Už se nemůžu dočkat dalšího n_n

2 Aya Evans Aya Evans | Web | 20. ledna 2013 v 9:58 | Reagovat

Aww, tak to bylo bezpochyby super! A délka úplně vyhovuje! :3
,,Kam se na ně hrabe Sasuke s tím svým kondicionérem a tunou make-upu..." :DDDDDDDDDDD Rozsek! :DDDDDD
A to s tím gayem :'D Chudák Takuma. :DD :3 Jen malá poznámka ~ napsala jsi, že je menší postavy, ale on je právě z nich myslím nejvyšší. :D Ale jinak to bylo fakt skvělý! :) Rychle s dalším dílem! :D Tahle povídka mě neskutečně baví!

3 Akemi no Hoshi Akemi no Hoshi | Web | 20. ledna 2013 v 11:29 | Reagovat

[2]: jééé já to neopravila ˇOˇ to měl být Aidou XD a ne Ichijou...
a to jsem si ještě říkala, že to nesmím zapomenout opravit -_-" jsem baka!!! No já to jdu opravit XD

4 Midnight Midnight | Web | 20. ledna 2013 v 18:27 | Reagovat

Tahle délka mi už vyhovuje víc. :) Líbí se mit o a taky se ěšim na tu tvou novou povídku taky z prostředí Vampire knight. :D Už abys jí začala psát. Už vidim jak bude Sasuke vycházet s Shikim. xD

5 Aya Evans Aya Evans | Web | 23. ledna 2013 v 20:07 | Reagovat

[3]: Soka :) OK :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama